top of page

Програма
"Відновлення притулку"

Попереду ще сотня вольєрів та десятки тижнів роботи

Гостомельський притулок для тварин було засновано у 2000 році на місці занедбаного корівника. Тоді тут не було нічого, окрім кількох напіврозвалених сараїв.

За 23 роки в притулку зʼявилося 111 вольєрів, де мешкає понад 700 тварин. Більшість з цих вольєрів знаходяться в критичному стані та потребують ремонту.

 

На сьогодні за допомогою наших партнерів, волонтерів та донатерів ми відреставрували 11 вольєрів! Зробили деревʼяні настили, щоб собачки не копирсалися в багнюці і їм було комфортно лежати на чистій підлозі, та додали навіси — щоб хвостики могли ховатись під нього у спеку та непогоду.

Станьте героями зоосвіту

Ваша компанія може прискорити процес, взявши участь в програмі «Відновлення притулку». Відбудова одного вольєра коштує – 30000 грн.

Жертвуючи ці кошти, ви даруєте нове комфортне життя чотирьом песикам, які досі не змогли знайти свою родину і скоріш за все залишаться в притулку назавжди.

 

Своєю чергою ми зобовʼязуємось відзвітуватись за кожну витрачену гривню, а в знак подяки обовʼязково повісимо табличку «Дякуємо компанії ____ за реставрацію вольєра», щоб відвідувачі притулку знали справжніх героїв зоосвіту.

bottom of page