top of page

БО "ЦСА ГОСТОМЕЛЬСЬКИЙ ПРИТУЛОК ДЛЯ ТВАРИН"

Притулок, який ламає стереотипи

Про нас

Створений у 2000 році на місці знедбалого корівника, притулок наразі є домом для більш ніж 700 тварин. До 2021 року притулок перебував при Київському товаристві захисту тварин, а наразі функціонує як юридисно самостійна організація "Гостомельський притулок для тварин"

 

Тварини у притулку - жертви людської байдужості, а часто і жорстокості. Тримільйонне місто відріклося від них, викинуло як непотріб. І спокутувати свій гріх не бажає. Турбота про них лягла на плечі однієї сім'ї, яким свого часу довелося навіть закласти власну квартиру, щоб своєчасно викупити приміщення.
 

Все тут просто, без розкоші. Старе приміщення притулку потребує постійних ремонтів. Доводиться часто латати стіни від тріщин, сітку-рабицю на вольєрах, лагодити і будувати нові загони для собак, печі в котячих приміщеннях, створювати нові кімнати для карантину і т.п. - цьому дрібному, але витратному будівництву не видно кінця.

Ідея притулку на практиці спростовує чутки про небезпеку бездомних тварин, якої маніпулює влада через ЗМІ. Ті собаки, яким дозволяється проживати поза вольєрами, абсолютно неагресивні, більше того - надзвичайно доброзичливі. У цьому може переконатися кожен, хто відвідає притулок з добрими намірами і щедрими гостинцями. Спокійний характер тварин обумовлює ще й біологічний фактор: стерилізація.

Без именавмви-1 копия.jpg
ти.png

Наша місія - соціалізація з подальшим влаштуванням
до нових родин

Не кількість тварин у притулку є показником ефективної роботи, а кількість, які знайшли домівку

bottom of page